Vizyondaki Filmler

Son Çıkan Sinema Filmleri Telefonunuzda
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.87 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Cyerol
Vizyondaki Filmler ile Sinemaya gelen filmler ilk sizin cebinizde tamamen ücretsiz olan uygulama ile son çıkan filmleri ve detaylarını güncel şekilde bulabilirsiniz.

Yüksek sayıda indirmeye sahip olan Son Bölüm uygulamasının yapımcıları tarafından geliştirilen Vizyondaki Filmler uygulaması sayesinde Sinema perdesine çıkan filmler anında telefonunuzda listeleniyor. Güçlü bir alt yapıya sahip olan uygulama ile geçmiş yıllardaki filmlerin konularına bakabilir ve hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Tasarım olarak sade ve konuya odaklı şekilde kullanıcı deneyimine göre çizilmiş olan uygulama ile filmler arasında gezinmek çok kolay ve keyifli bir hal alıyor. 

Android 4.0.3 ve üzerinde çalışabilen uygulama eski telefonlara da destek vermeyi unutmuyor. Dünya ile aynı anda bilgi sunumu yapan uygulama sayesinde yurt dışında duyurulan filmleri bile anında ekrana servis ediyor ve kullanıcılarına güncel sıcak bilgi akışı sağlıyor. Bilgi kalitesini yükseltmek için uygulama içerisine filmin imdb ve web sitesi gibi bağlantıları da ekleyen uygulama %100 doğru bilgi akışı için güncellemeler sağlıyor.

Ana sayfadaki arama bölümü sayesinde geçmişteki filmleri de araştırıp çıkış tarihlerine bakabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Vizyondaki Filmler indir